O nas

W Radmedia zajmujemy się szkoleniami oraz budowaniem i wzmacnianiem marek poprzez design, strategię i reklamę.

Radmedia to marka stworzona przez dwóch kolegów, którzy wspólnie, a także przy współpracy z rożnymi partnerami i specjalistami, chce pomagać firmom i osobom w promowaniu oraz rozwijaniu swojego biznesu i konkretnych projektów.

Dariusz S . Popadeńczuk

Dariusz S. Popadeńczuk

Współwłaściciel, szkoleniowiec, miłośnik Excela. Ponad 10 letnie doświadczenie w projektowaniu stron opartych o WordPress. 20 lat doświadczenia w sprzedaży, w tym 15 lat na stanowiskach kierowniczych. 7 lat doświadczenie w kreowaniu lokalnych akcji promocyjnych. Dzięki Excelowi zaoszczędził wiele godzin pracy w organizacjach oraz jeszcze więcej cierpienia wszystkim tym, którzy za Excelem nie przepadają.

dr Rafał Katamay

Współwłaściciel, projektant, marketingowiec. 21 lat doświadczenia w projektowaniu grafiki reklamowej, w tym stron internetowych w parciu o CMS WordPress, 17 lat doświadczenia w tworzeniu i zarządzaniu wizerunkiem i komunikacją w biznesie, 8 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć z marketingu i reklamy na uczelni wyższej (WSZOP).

Współpraca

dr Barbara Wolek-Kocur

doktor nauk humanistycznych, kulturoznawca, socjolog, medioznawca. Szkoleniowiec i doradca. Praktyk w zakresie komunikacji medialnej oraz PR, social media ninja. Wykładowca.

DEVAGROUP

Google Ads, SEO, social media, szkolenia 

„Stawiamy na doświadczenie. Działamy w branży od 1999 r. Setki zadowolonych klientów, doskonałe referencje oraz liczne nagrody i wyróżnienia. Pełna specjalizacja, czołówka najlepszych firm w Polsce. Sprawdź sam, dlaczego warto nam zaufać!”

Konrad Purgal

grafika komputerowa, montaż wideo, DTP, grafika reklamowa, grafika pod secial media

portfolio

Obsługiwane

firmy i marki